NAUSZNICA SMOK - dragon srebrny kolczyk

148,35 zł
Ilość

Prezentujemy Państwu wyjątkowy przedmiot jakim jest srebrna nausznica w kształcie smoka. 

Oferujemy JEDEN kolczyk (w taki sposób noszone są nausznice - tylko na jednym uchu). Kolczyk jest do noszenia na prawym uchu (nie ma możliwości noszenia go prawidłowo na uchu lewym). 

Nausznica - kolczyk jest wyjątkowa i na pewno nie znajdziecie Państwo takiej drugiej na innym uchu:) Aby ją dobrze i wygodnie nosić należy przed założeniem kolczyk odpowiednio wyprofilować, tak aby zawinięcie ogona smoka, odpowiadało uchu osoby która bedzie go nosić. Nausznice sa tak profilowane przed wysyłką, ale żeby dokończyć jej personalizacje należy to zrobić już podczas przymiarki. Prosimy się nie obawiać, nic sie nie urwie ani nie pęknie - produkt jest w całości wykonany ze srebra, a srebro to plastyczny metal. 

Kolczyk posiada sztyft,, który wkładamy w dziurkę w uchu a głowa smoka powinna być oparciem na górnej zakończeniu ucha (nie na samej górze tylko przy kontakcie ucha z głową). Zakończeniem zapięcia sztyftu jest dalsza kontynuacja ogonu smoka

Całość wykonana ze srebra - próby 925

Wymiary nausznicy od dziurki w uchu do głowy smoka (długość jednego elementu to maksymalnie ok 7cm - po wyprofilowaniu - oczywisciemozna sobie ja wyprofilowac na krótsza dlugość - smok zwinie sie w kłębek ;) 

Długość maksymalna smoka wraz z zatyczką to ok 8-9cm.

Szukasz niebanalnego prezentu, niebanalnej biżuterii to własnie może być to czego potrzebujesz. To także nielada gratka dla miłośniczek serialu "gry o tron" bo kto by niechcial tak jak filmowa Daenerys :)

999 Przedmioty